Btc Rehber - Btc Haber

Bitcoin Kripto Para Analiz Uzmanları

Enki Coin : Gezegenin Geleceğine Işık Tutuyor

43
Enki Coin Projesi Kripto Para Yeni
Okuma Süresi: 3 dakika

Metaverse projeler, aplikasyon projeleri derken kripto para sektöründe gezegen ile ilgili ve geri dönüşüm ile ilgili projeler arka planda kalıyor. Fakat yaptığı çalışmalarla metaverse projeler kadar kayda değer bir proje var. Enki Coin !

Enki Coin organik yaşamları destekleyen ve geri dönüşümün önemini bizlere aksettiren özel bir coin projesi. Ön satışa çıktığı ve lansmanının yapıldığı günden bu yana oldukça dikkat çekti. Proje sadece bir token projesi olmakla kalmıyor, pek çok doğal yaşam alanının ve doğal yaşam fonksiyonlarının daha güçlü ve daha yenilebilir olmasını amaçlıyor.

Projenin gelecek ile ilgili yaptığı çalışmalar da

· Finansın geleceği,

· Gıdanın geleceği,

· İklimin geleceği,

· Turizmin geleceği,

· Sağlığın geleceği,

· Dijital çağın geleceği,

Gibi konular ön plana çıkıyor. Ve aldığı yatırımlarla yeşil alanları ve doğal çevreyi desteklemeyi amaçlıyor.

Enki Coin’i Nereden Satın Alabiliriz

İleride pek çok önemli borsada yer almak için ciddi anlaşmalar yapan Enki Coin şu anda pancakeswap’ta alım satıma açık durumda. Aynı zamanda Coinmarketcap ve Coingecko gibi prestijli coin tanıtım sitelerinde de listelenmiş durumda. Coin’in geleceği ile ilgili umut verici çalışmalar mevcut. Yatırımcılar şu ana kadar istediklerini almış durumda olsa da coin ekibi projeyi daha iyi seviyelere getirmek için çalışıyor.

Enki Coin Ekibi

Enki Coin Projesi teknik becerisi yüksek, Girişimçi ruhu ile süreci üstelenen oldukça güçlü bir ekibe sahip. Ekipte kiripto para alanında oldukça tecrübeli ve kripto para konusunda ilklere imza atmış bir kadro olduğu söylenmekte. Enki Coin güçlü kadrosu ile yatırımcılarına hem iyi bir token deneyimi yaşatmak istiyor, hem de kripto para piyasasında kalıcı olmak için güçlü adımlar atıyor.

Enki Coin Gelecekte Hangi Borsalarda Yer Alacak

Enki Coin sadece Pankcakeswap değil pek çok büyük borsada yer almak üzere ciddi anlaşmalar ve ciddi çalışmalar yapıyor. Özellikle marketing kadrosu gelecek ile ilgili oldukça umut verici çalışmalar yapmakta. Doğa ve geri dönüşüm üzerine yapılan ender projelerden biri olmanın gurunu yaşayan proje ileride adından çokça söz ettirecek gibi.

Enki Coin Projesi Özet

Web sitesinde iki ayrı yol haritası belirlenmiş. Ekibin Reel Proje için Kaleme aldığı özeti sizlerle paylaşıyoruz.

Dünya’nın evrileceği önümüzdeki süreçte, (detayları www.enki.world web sayfamızda ayrıntılı olarak whitepaper’dan okunabilir.) karşılaşılabilecek sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm olarak ENKI projesini ürettik.
Projemizde;

 • Yatay şehircilik ile alakalı akıllı eko-kompleksler oluşturmak
 • Oluşturulan eko-komplekslerin kendi rezervi olan tatlı su kaynağına sahip olması ve kolay erişilebilirlik sağlanması
 • Oluşturulan site içerisindeki yerleşim alanlarına yetecek tarım arazisi bulunması ve orijinal tohumlardan faydalanılarak (GDO’suz atatohum) desteklenmesi
 • İhtiyaç duyulduğu oranda temel güvenlik faktörlerinin sağlanması
 • Doğal afetlere karşı sığınaklarının olması
 • İstikrarlı surette, yeter oranda, gıda ve su stoğunun sağlanması
 • Ekolojik komplekste bulunan bireylerin ve toplulukların ihtiyaçları karşılayacak spor ve sosyal alanlara sahip olması
 • Doğal çevrenin bozulmasını en aza indirgemek adına faydalı sosyal çalışmaların desteklenmesi
 • Doğal içeriğe her daim saygı duymak ve desteklemek
 • Temel ihtiyaçları kendi döngüsünde karşılayan yapılar oluşturmak
 • İnsan sağlığının bozulmasına neden olan her materyal ile ilişkisini en aza indirgerken maksimum faydaya dönüştürmek
 • Zihinsel refahı ve topluluk duygusunu en üst düzeye çıkarmak
 • Antropojenik içeriğe saygıyı en üst düzeye çıkarmak
 • Sürdürülebilir kalkınma bilincini en üst düzeye çıkarmak
 • Toplam yaşam döngüsü maliyetlerini en aza indirgemek (üretkenliği en üst düzeye çıkarmak) bulunmak

  Oluşturacağımız eko yaşam alanlarında çözümlerimiz doğrultusunda ve amacımıza uygun hedeflediğimiz kiralama yolu ile elde edeceğimiz eko turizm gelirini de token yakarak yatırımcıya döndürmeyi kullanıcılar için kalıcı ve süreklilik içeren yatırım imkanı sağlanmasını planlıyoruz.

Projenin birinci aşamasında,
İlk yıl olarak hedeflenen 50 adet organik yaşam alanlı siteden elde edilecek gelirin token yakma işlemine yansıması 500.000 Euro olarak düşünülmektedir.
İkinci yıl olarak hedeflenen 100 akıllı eko yaşam alanlı site ile birlikte toplam 150 yaşam alanı elde edilecek ve 3. Yıldan itibaren yaklaşık olarak 1.500.000 Euro karşılığı token yakılması hedeflenmiştir.
Yakılan ENKI’ ler ile birlikte elinizde yer alan adetler neticesinde değerlenmiş olacaktır.

Projenin ikinci aşamasında,
ENKI’nin kendisine ait olan blok zinciri altyapısı kullanarak hazırlanacak bir seyahat platformunda, 150 organik yaşam alanlı yerin kiralanması (kripto para birimleri kullanılarak) ve benzer nitelikteki dünyadaki destinasyonlardan üye kabulü ile nitelikli bir seyahat platformuna dönüşmesi sağlanacaktır.
Bu aşamada ellerinde tokeni olanlar arzu ederlerse, yeni oluşturulacak olan ENKI blok zinciri üzerinden oluşturulacak coin’e geçebilecek, ya da ENKI blok zincirinde sistemin madencilik alanında faaliyet göstermek adına talepte bulunabileceklerdir. ( Cüzdanında yer alan ENKI adeti ve ilk yatırımcı olması ön talep toplama aşamasında öncelikli seçim faktörü olacaktır.)
Gelişmeler hem dijital ve fiziksel yol haritalarından izlenebilir.

btcrehber
WRITEN BY

btcrehber

Bitcoin Para birimi ile alakalı tüm konuları içeren bir rehber platformudur. btcrehber.com'da Her gün yeni bilgiler edinebilirsiniz. Burada edindiğiniz bilgileri sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Dünya'da milyonlarca kişi tarafından takip edilen Bitcoin ile alakalı Tüm güncel konular burada yer almaktadır. Her gün yeni bir bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.