Btc Rehber - Btc Haber

Bitcoin Kripto Para Analiz Uzmanları

Dev Borsanın Yöneticisinden Rekor Bitcoin Tahmini: Trilyonlarca Dolar Olacak!

291
Okuma Süresi: 2 dakika

Kriptokoin.com – Kraken’in yöneticilerinden Dan Held, uzun süredir kripto paralarla ilgileniyor. Dan Held yakın zamanda verdiği bir röportajda  Bitcoin’in geleceğiyle ilgili önemli bir fiyat tahmininde bulundu ve trilyonlarca dolarlık fiyatlara işaret etti.

Dan Held’den Bitcoin yatırımcılarına kritik tavsiyeler

2013 yılında piyasaya giren Dan Held, kripto paraların özellikle de Bitcoin’in sıkı bir savunucusu olarak biliniyor. Dan Held yeni verdiği bir röportajda Bitcoin’in mevcut durumunu yorumladı ve gelecekteki fiyatına ilişkin önemli öngörüler paylaştı. Dan Held açıklamalarında Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara kadar çıkabileceğini öne sürdü. Açıklamalarının devamında Dan Held, Bitcoin’in geleneksel varlıklara kıyasla çok daha fazla kazanç sağladığına vurguluyor. Dan Held konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

HERKESİN KENDİNE AİT BİR RİSK PORTFÖYÜ OLACAK. BU DURUM, SİZİN NE KADAR RİSK ALABİLDİĞİNİZE YANİ RİSK İŞTAHINIZA BAĞLI. MESELA ÇOK BORCUNUZ VARSA, NOODLE YİYEREK HAYATTA KALMAYA ÇALIŞIYORSANIZ VE SÜREKLİ STRES ALTINDAYSANIZ BİTCOİN’E YATIRIM YAPMAK SİZİN İÇİN PEK DOĞRU BİR KARAR OLMAYABİLİR. AMA DİYELİM Kİ 22, 25 YAŞLARINDASINIZ VE YATIRIM PORTFÖYÜNÜZÜN YÜZDE 1’İNİ BİTCOİN’E YATIRDINIZ. BENCE BU ORAN ÇOK DÜŞÜK GİBİ… BİTCOİN ASİMETRİK ŞEKİLDE KAZANÇ SAĞLIYOR. O YÜZDEN HAZIR YAŞINIZ GENÇKEN PORTFÖYÜNÜZÜN YÜZDE 10’UNU BİTCOİN’E AYIRMAK DAHA KOLAY OLACAK. ÇÜNKÜ BİTCOİN’İN FİYATI SIFIRA DÜŞSE BİLE Kİ BENCE BU MUHTEMEL DEĞİL, PORTFÖYÜNÜZÜN YÜZDE 10’UNU KAYBETMİŞ OLUYORSUNUZ. AMA FİYAT ON KAT ARTARSA PORTFÖYÜNÜZÜ İKİYE KATLAMIŞ OLUYORSUNUZ.

Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlenen Analistten Rekor Bitcoin Tahmini Geldi!

Ünlü yönetici: Bitcoin Altın 2.0 ve piyasa değeri trilyonlarca dolar olacak

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff gibi yatırımcılar Bitcoin’in sıfır’a kadar düşmesini bekliyor. Ancak Dan Held, Bitcoin fiyatının sıfıra düşmesinin pek olası olmadığını belirtiyor. Dan Held Bitcoin’in piyasa değerinin gelecekte trilyonlarca dolar olabileceğini dahi öne sürüyor. Bitcoin son günlerde stabil seyretmesine rağmen vahşi fiyat hareketlerine sahip bir kripto para olduğu biliniyor. Örneğin, BTC Mart ayında 9.000 dolardan 3.700 dolara kadar kaydı. Fiyatlardaki bu büyük volatiliteye dikkat çeken Dan Held, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BENCE VOLATİLİTE BİTCOİN İÇİN GAYET İYİ BİR ŞEY. ZATEN VOLATİLİTESİ OLMAYAN BİR FİNANS VARLIĞI YOK. İNSANLAR VOLATİLİTE’Yİ DUYUNCA ÇEKİNİYORLAR, FAKAT FİYATI DALGALANMAYAN BİR VARLIK YOK. BİTCOİN FİYATI DA ELBETTE DALGALANACAK, ÇÜNKÜ BİR ZAMANLAR HİÇBİR DEĞERİ OLMAYAN BİTCOİN ŞİMDİ HİÇBİR BANKANIN, FİNANS KURUMUNUN DESTEĞİ OLMAMASINA RAĞMEN REZERV PARA BİRİMİ OLMAYA DOĞRU İLERLİYOR. BİTCOİN BENCE ALTIN 2.0’DİR. BU NEDENLE PİYASA DEĞERİ TRİLYONLARCA DOLAR OLACAK. BU OLDUĞUNDA BTC’DE VOLATİLİTE ZAMAN İÇERİSİNDE AZALACAK. BU NOKTADA BİTCOİN’E YATIRIM YAPMAK SIKICI BİR İŞ HALİNE GELECEK.

– kriptokoin.com
btcrehber
WRITEN BY

btcrehber

Bitcoin Para birimi ile alakalı tüm konuları içeren bir rehber platformudur. btcrehber.com'da Her gün yeni bilgiler edinebilirsiniz. Burada edindiğiniz bilgileri sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Dünya'da milyonlarca kişi tarafından takip edilen Bitcoin ile alakalı Tüm güncel konular burada yer almaktadır. Her gün yeni bir bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir