Btc Rehber - Btc Haber

Bitcoin Kripto Para Analiz Uzmanları

Usta Analist Bitcoin’de 20.000, 100.000 Dolar ve Ethereum’da Devasa Seviyeler İçin Tarih Verdi!

429
Okuma Süresi: 2 dakika

Kriptokoin.com – Usta kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları kırmadan sadece birkaç ay uzaklıkta olabileceğini söyledi. Ayrıca analist Ethereum’un birkaç ay içinde patlayacağını da vurguluyor.

Nicholas Merten: Bitcoin Kasım 2022’de 100.000 doları ve birkaç ayda 20 bin doları görebilir

DataDash’ın yeni bir bölümünde kripto analisti Nicholas Merten, kral kripto para biriminin patlama ve çöküş döngülerine bakarak BTC‘nin parabolik bir ralliye başlamak için iyi bir konumda olduğunu söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN’İN AYLIK GRAFİĞİNE BAKTIĞIMDA GÖRDÜĞÜM GERÇEKTEN İLGİNÇ BİR BENZERLİK VAR, BU YÜZDEN 20.000 DOLARIN ÜZERİNE ÇIKMAMIZA SADECE BİRKAÇ AY VAR GİBİ GÖRÜNÜYOR. ODAKLANMAK İSTEDİĞİM İLK ŞEY, UZUN VADELİ GRAFİK, GENİŞLEYEN DÖNGÜLER. BUNUN HAKKINDA KONUŞTUK: HER YENİ DÖNGÜNÜN GENELLİKLE YAKLAŞIK 11 İLA 13 AY KADAR NASIL GENİŞLEDİĞİ GÖRÜLÜYOR. BU DURUMDA, ÖNCEKİNİN TARAFSIZ KALMASI İÇİN 12 AY EKLEDİK VE KASIM 2022’DE BİR ARA 100.000 DOLAR CİVARINDA ZİRVE OLMASINI BEKLİYORUZ.

Usta analist: Bitcoin bir altcoin sezonunu tetikleyebilir

Kripto stratejisti 100.000 dolarlık BTC tahmininin, özellikle Bitcoin’in 500.000 dolara kadar yükseleceğini tahmin eden diğer analistlere kıyasla muhafazakar olduğunu söylüyor. BTC yeni yükseklikler kaydetmeye başladığında, Nicholas Merten yükselen bir gelgit dalgasının tüm tekneleri kaldıracağına ve yeni bir altcoin sezonunu tetikleyeceğine inanıyor. Analist, Bitcoin hakimiyet tablosunun 2015-2017 altcoin boğa piyasasına benzer sinyaller verdiğini söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU TARİHSEL BENZERLİĞİN, ÇOK YAKINDA BURAYA GELECEK OLAN BİR ALTCOİN DÖNGÜSÜNÜN ERKEN BİR AŞAMASINDA OLABİLECEĞİMİZİN İYİ BİR İŞARETİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. VE BAHSETMİYORUM BİLE, BU SÜRE ZARFINDA, DAHA GENİŞ ALTCOİN ALANI HENÜZ BAŞLAMAMIŞ OLSA DA BİTCOİN İÇİN PAZAR HAKİMİYETİNDE %72’DEN %66’YA ULAŞTIK. GENEL OLARAK ALTCOİN ALANI İÇİN KAZANÇLAR YAKLAŞIYOR… BU ERKEN HAMLELERDE BİLE BURADA DOĞRU YERDEYSENİZ, DOĞRU ARAMALARI YAPMAYA BAŞLARSANIZ BÜYÜK FAYDA SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

Nicholas Merten: Ethereum birkaç ay içinde patlamaya hazır görünüyor

Nicholas Merten, yeni altcoin baharına Ethereum’un öncülük edileceğini öne sürüyor. Analist, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’un birkaç ay içinde patlamaya hazırlandığını söyledi. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ARAMAK İSTEDİĞİMİZ ŞEY, BU KAMANIN ÜSTÜNDE NİHAİ BİR KOPUŞ VE DAHA YÜKSEK ALÇAK VE YÜKSEKLERİN DEVAMI. GÖRÜNÜŞE GÖRE, 2020 KIŞINA KADAR SONBAHARDA BİR SÜRE FORMÜLE EDİYORUZ, ALTCOİN HAKİMİYETİ VE BİTCOİN HAKKINDA SÖYLEYEBİLECEĞİMİZ GENEL TAHMİNLERİMİZE OLDUKÇA YAKIN.

btcrehber
WRITEN BY

btcrehber

Bitcoin Para birimi ile alakalı tüm konuları içeren bir rehber platformudur. btcrehber.com'da Her gün yeni bilgiler edinebilirsiniz. Burada edindiğiniz bilgileri sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Dünya'da milyonlarca kişi tarafından takip edilen Bitcoin ile alakalı Tüm güncel konular burada yer almaktadır. Her gün yeni bir bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One thought on “Usta Analist Bitcoin’de 20.000, 100.000 Dolar ve Ethereum’da Devasa Seviyeler İçin Tarih Verdi!

  1. İnşallah denilen seviyeleri de görürürüz ömer hocam, yeni blogunuz hayırlı olsun.