Btc Rehber - Btc Haber

Bitcoin Kripto Para Analiz Uzmanları

Ethereum Piyasasında Neler Oluyor? Borsalardan Çekilen ETH Miktarı Zirve Yaptı!

249
Okuma Süresi: 2 dakika

Ethereum’un kripto borsalarından çıkışı, son 24 saat içinde yeni bir büyük zirve kaydetti. Bu arada, bir kripto balinası 97.500 ETH’yi anonim bir cüzdana taşıdı.

Popüler borsalardan çekilen Ethereum’lar büyük zirve kaydetti

Glassnode analiz şirketi, kullanıcıların popüler kripto borsalarından ETH’lerini çektiği verileri paylaştı. Şirket bu verilerin son yirmi dört saat içinde toplandığını da vurguluyor. Bu arada Chris Burniske, yakın gelecekte  Ethereum‘un DeFi sayesinde tam bir finansal hizmet paketi sunabileceğini vurguluyor. Glassnode’e göre, son yirmi dört saat içinde, kullanıcılar tarafından borsalardan çekilen ETH miktarı yüzde 68’in üzerinde hızla arttı ve şimdi 2.525.860 dolara ulaştı.

Balina takipçisi Whale Alert, kısa bir süre önce bir kripto balinasının ETH’deki devasa bir miktarı anonim bir cüzdana (22.151.203 dolar değerindeki 97.500 ETH) aktardığını bildirdi. ETH transferlerinin sayısına gelince, son yirmi dört saat içinde yüzde 15,7 oranında arttı. Bu endeksin şu anda okunması 14.965.292’ye eşit.

Chris Burniske: DeFi’nin Ethereum üzerinde ICO’lardan daha fazla etkisi olması muhtemel

Placeholder Ventures kurucusu ve bir ETH boğası olan Chris Burniske, DeFi’nin en büyük ikinci Blockchain ve kripto para birimi ETH üzerindeki etkisi ve Ethereum temelleri konusundaki görüşünü paylaştı. Chris Burniske, kripto para tekliflerinin Ethereum’u erken dönem sermaye oluşumu devine dönüştürdüğünü söyleyerek 2018’de sona eren ICO dönemine işaret ediyor.

Bununla birlikte Chris Burniske, şimdi DeFi’nin ortaya çıktığını ve oldukça hızlı büyüdüğünü, bunun da Ethereum üzerinde daha büyük bir etkisi olacağını öne sürüyor. Chris Burniske bunun ETH’nin sadece perakende ve kurumsal yatırımcılardan fon toplamak için değil, eksiksiz bir finansal hizmetler paketi gerçekleştirmesini sağlayacağını da düşünüyor.

btcrehber
WRITEN BY

btcrehber

Bitcoin Para birimi ile alakalı tüm konuları içeren bir rehber platformudur. btcrehber.com'da Her gün yeni bilgiler edinebilirsiniz. Burada edindiğiniz bilgileri sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Dünya'da milyonlarca kişi tarafından takip edilen Bitcoin ile alakalı Tüm güncel konular burada yer almaktadır. Her gün yeni bir bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir